Samsung Galaxy A55 ve A35 5G için resmi kılıflar sızdırıldı

Samsung’un Galaxy A serisi telefonları piyasaya sürülme aşamasına yaklaşıyor. Yakında piyasaya sürülecek olan cihazlar Galaxy A55 5G ve Galaxy A35 5G olacak. Her iki telefon da geçtiğimiz hafta resmi gibi görünen görsellerde ortaya çıktı. Şimdi ise Galaxy A cihazlarının resmi aksesuarları sızdırıldı. Bunlar arasında arka kapaklar, ekran koruyucular ve hatta bir standlı tutacak kılıf bulunuyor.

Samsung Galaxy A55 5G ve A35 5G’nin renk seçenekleri olarak Awesome Buz Mavisi, Awesome Leylak ve Awesome Lacivert olacak. Rapora göre, yakında çıkacak cihazlar için resmi bir Smart View Cüzdan kılıfı ve bir Silikon kılıf sunulacak. İlk kılıfın ön yüzünde, tarih ve saat gibi bilgileri görmek için sağ üstte dikdörtgen bir kesim bulunuyor. Ayrıca içinde kartlarınızı veya nakit paranızı saklamak için uygun bir cep de mevcut.

Samsung Galaxy A55 ve A35 5G için resmi kılıflar sızdırıldı

Smart View Cüzdan kılıfı Siyah, Mor ve Beyaz renk seçenekleriyle; Silikon kılıf ise her iki Galaxy A serisi telefon için Siyah, Yeşil ve Açık Mavi renk seçenekleriyle sunulacak. Her iki kılıf da cihazı kazara darbelere ve düşmelere karşı her yandan koruyacak. Ayrıca, Samsung her iki cihaz için şeffaf ve yarı şeffaf bir kılıf da sunacak.

Güney Koreli markanın, yakında çıkacak olan Galaxy A55 5G ve A35 5G için iki parçalı bir ekran koruyucu sunacağı da belirtiliyor. Raporda ayrıca, Galaxy A55 5G’nin Mavi ve Gri renk seçenekleriyle bir Standlı Tutacak kılıf alacağı belirtiliyor. Bu aksesuar özellikle amiral gemisi Galaxy Z ve S serisi cihazlarla sınırlıydı.

Son olarak, rapor tüm bahsedilen kılıfların 10 ile 60 Euro arasında fiyatlandırılacağını ekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx