Philips’ten güçlü taşınabilir şarj cihazı

Çin’de Philips markalı yeni bir taşınabilir şarj cihazı piyasaya sürüldü. Üreticisi hakkında bilgiye sahip olmasak da, bu aksesuarın Philips’in tüketici elektroniği ürünleri gibi lisanslı bir ürün olduğu düşünülüyor. Çikolata barı şeklindeki tasarımı ile dikkat çeken bu taşınabilir şarj cihazı, sunduğu kapasiteye kıyasla oldukça küçük bir boyutta. Ayrıca yüksek güç çıkışı desteklemesi ve bir ekran içermesi ile ön plana çıkıyor.

Resmi adı Philips 140W İki Yönlü Hızlı Şarj Taşınabilir Şarj Cihazı olan bu aksesuar, DLP2303G/93 model numarasına sahip. Adından da anlaşılacağı gibi, cihaz iki USB Type-C portundan 140W’a kadar güç çıkışı sağlayabiliyor. Bunun yanı sıra 22.5W ile sınırlı bir USB Type-A portu da bulunuyor. İki Type-C portu aynı anda kullanıldığında bile, her biri 65W çıkış verebiliyor. Bunlardan biri Type-A portu ile birlikte kullanıldığında ise 140W maksimum hıza ulaşabiliyorlar.

Philips’ten güçlü taşınabilir şarj cihazı

Bu aksesuar, 27000mAh kapasiteli bir batarya barındırıyor ve USB PD (Power Delivery) 3.1 protokolünü destekliyor. Büyük bir batarya içermesine rağmen, şekli nedeniyle yalnızca 154.6 x 52.8 x 49.5mm boyutlarında. Ayrıca, taşınabilir şarj cihazı bir TFT LCD ekran içeriyor. Bu ekran, kalan batarya kapasitesini ve üç porttan gelen mevcut güç çıkışını gösteriyor.

Piyasadaki çoğu taşınabilir şarj cihazının aksine, bu model sadece akıllı telefonlar için değil, aynı zamanda dizüstü bilgisayarlar için de uygun. Boyutu sayesinde, uçuşlarda da dahil olmak üzere her yere kolayca taşınabilir. Ne yazık ki, yalnızca tek bir siyah renk seçeneği ile geliyor.

Fiyatına gelince, Philips 140W İki Yönlü Hızlı Şarj Taşınabilir Şarj Cihazı, Çin’de 599 yuan (yaklaşık 85$) fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Cihaz, 140W kapasiteli bir USB Type-C kablosu ile birlikte geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx