Galatasaray tebrik topladı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler sırasında Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki evinin yıkıntıları arasından 155 saat sonra kurtulan ve ailesini yitiren 11 yaşındaki Semih Ege İnci’nin en büyük rüyası, RAMS Park Stadı’nda Galatasaray’ın ünlü oyuncusu Icardi ile zaman geçirmek.

Galatasaray’ın büyük bir hayranı olan Semih Ege, hastanede yattığı süre zarfında idolü Muslera ile video aracılığıyla görüşme fırsatı buldu. Kısa süren tedavisinin ardından hastaneden ayrılan ve amcası Harun Aslan’ın yanında Nurdağı’ndaki bir konteynerde yaşamaya başlayan ilkokul 4. sınıf öğrencisi Semih, yarıyıl tatilini başarı belgesi alarak karşıladı. Eğitimine devam ederken aynı zamanda futbola olan sevgisiyle de dikkat çeken Semih, vakitlerinin çoğunu konteynerin hemen yanındaki boş arazide arkadaşlarıyla futbol oynayarak geçiriyor.

“İDOLÜM MESSI, RONALDO DEĞİL, ICARDI”

Semih, büyüdüğünde Galatasaray’ın renklerini taşıyan bir futbolcu olma hayalini şu sözlerle ifade etti: “Üstümde Galatasaray forması, Icardi ile yan yana gidiyoruz. Maç başladığında 52 bin kişi beni alkışlıyor. Ali Sami Yen Stadyumu’nda. Ben ona asist yapıyorum o gol atıyor, bu sefer o bana asist yapıyor ben gol atıyorum. Bir o atıyor, bir ben atıyorum. Futbolda idolüm Icardi. Messi ve Ronaldo varken benim idolüm Icardi. Bence daha iyi çünkü. Icardi ile görüşmek istiyorum. Mümkünse yan yana canlı görüşmek istiyorum. Eğer mümkün değilse telefonla görüntülü görüşmek isterim. Onun imzalı formasını istiyorum. Galatasaray-Fenerbahçe derbisini statta izlemeyi çok isterim.”

GALATASARAY’DAN TEBRİK TOPLAYAN HAREKET GELDİ

Ulusal basına yansıyan bu haber ardından Galatsaray Spor Kulübü harekete geçti. Minik Semih’e ulaşan sarı kırmızılı takım, hayalini gerçekleştirmek için Rams Park’a davet etti. Takım, küçük çocuğun videosunu, “Semih Ege, seninle buluşacağımız için biz de çok heyecanlıyız! RAMS Park’ta, seni aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız! Cumartesi günü görüşmek üzere!” sözleriyle paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx