Farah Zeynep Abdullah Polemiği Bitmiyor: Bu Sefer de Veli Saçılık, Farah Zeynep Abdullah’ı Hedef Aldı

Birçok isimle girdiği polemiklerle sık sık gündem olan Farah Zeynep Abdullah’ı bu sefer de HDP MYK üyesi Veli Saçılık hedef aldı. Detaylar ?

Farah Zeynep Abdullah, oyunculuğunun yanında dobralığıyla ve polemiğe girmeyi seven yapısıyla da sık sık gündem olan isimlerden biri. Belki hatırlarsanız, birkaç ay önce 39. ölüm yıldönümünde Yılmaz Güney’i anan Murathan Mungan’ın paylaşımına verdiği tepkiyle gündem olmuştu kendisi.

Yılmaz Güney için ‘Sinemamızın en iyi kadın döven ve şiddet türleri açısından zengin ve etkili silah kullanan erkeği’ diyen Farah Zeynep Abdullah, Güney’in ailesiyle de mahkemelik olmuştu.

Olayın üstünden birkaç ay geçti fakat gecikmeli bir tepki de dün Fazıl Say’dan geldi. Aniden Farah Zeynep Abdullah’ın ‘Yılmaz Güney’ yorumuna tepki gösterdiği uzunca ve oldukça sert üsluplu bir paylaşım yapan Fazıl Say;

Farah için, ‘Şu yol filminde figuran bile olamayacak niteliksizlikteki “dizi oyuncusu” artık “dönemleri” ve “milatları” tayin eder olmuş. Biraz haddini bilmek gerek. (. . .) Farah Zeynep sanatı keşke ucundan öğrenebilseydi, kendisine olan saygıyı daha şimdiden yok etti büyük sanatçıları ezmeye kalkarak. @fafazey’ yorumunda bulundu.

Ardından Farah Zeynep Abdullah, Fazıl ‘abisine’ jet hızıyla cevap verdi. Fazıl Say’a “Yazın nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça anlamamışsın belli ki anlamak da istemiyorsun” diyerek çıkışan Farah Zeynep Abdullah, konser anonsuna link koymayı unutmuşsun diyerek Fazıl Say’ın konseri için bilet linki verdi ve reklam peşinde olduğunu ima etti.

Hem başrolünde yer aldığı Bihter filmiyle hem de ‘Yılmaz Güney’ yorumu sebebiyle yaşadığı polemiklerle gündemden düşmeyen Farah Zeynep Abdullah’a geçtiğimiz saatlerde bir tepki de HDP MYK üyesi Veli Saçılık’tan geldi.

Saçılık, Farah Zeynep Abdullah için “Cüzdanıyla birlikte egosu aşırı şişen bir vasatın herkese salça olma performansını izliyoruz bir süredir, bu vasatı niye dert ediyoruz ki?” ifadelerini kullandı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx