Dilan Polat’ın ‘Enercii’ Şarkısının Bestecisiyle İlgili Ağızları Açık Bırakan Bir Gerçek Ortaya Çıktı!

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kara para akladıkları iddialarıyla Türkiye gündeminde geniş yankı uyandırdı. Mal varlıklarına el konan ve haklarında dört ayrı soruşturma yürütülen çiftle ilgili yeni bir detaydan söz ediliyor! Dilan Polat’ın geçtiğimiz aylarda çıkardığı ‘Enercii’ şarkısının söz yazarı Genco Ecer’in kara para aklamaya teşebbüsten yakalandığı ortaya çıktı. Detaylar…

Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kısa süre içerisinde yaşadıkları inanılmaz yükseliş ve lüks yaşantılarıyla sık sık gündeme geliyordu. Geçtiğimiz aylarda Engin Polat’ın eşi Dilan Polat’a uçak aldığı iddiaları, ‘bu paranın kaynağı ne?’ sorularını da beraberinde getirdi.

Sisi lakaplı Seyhan Soylu başta olmak üzere Gazeteci Seher Yaşayacak ve Avukat Feyza Altun gibi isimler duruma el attı ve çiftle ilgili her gün yeni bir bilgi ortaya çıkmaya başladı.

Sonunda MASAK’ın da radarına takılan çiftle ilgili düğmeye basıldı ve rapor hazırlandı. Sabah’ın haberiyle öğrendiğimiz bu MASAK raporunda milyonlarca liralık şaibeli işlem olduğu iddia edildi.

Şu an sadece Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili değil, çiftin aile ve yakınları hakkında da soruşturma yürütülüyor. Öyle ki önceden ortak olduğu isimler de bu soruşturmaya dahil olmuş durumda. Yine çiftin yurt dışına çıkış yasağı var ve mal varlıklarına da el kondu.

Biz her gün Polat Ailesiyle ilgili yeni bir şeyler öğrenirken, Avukat Feyza Altun da dikkat çeken bir tweet attı. İlk günden bu yana soruşturmanın takipçisi olan ve Twitter’da (X) sohbet odalarında konuşan Altun, Dilan Polat’ın Enercii şarkısının söz yazarının yıllar önce kara para aklamaya teşebbüsten yakalandığını paylaştı.

Dilan Polat’ın Enercii şarkısının yazarı Kıbrıslı Türk müzisyen Genco Ecer, kara para aklama teşebbüsünde bulunduğu gerekçesiyle yakalanıp; teminatla serbest bırakıldı.

Kaynak: MHA

Öte yandan Genco Ecer, ünlü Türk şarkıcıların da söz yazarlığını yapıyor…

?

?

?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx