Ceylan’ın milyonluk ‘minnoş’u! ‘Yazın Bodrum’a götürüyorum’

Bir zamanların ‘Küçük Ceylan’ı şarkıcı Ceylan Avcı, son zamanlarda değişimiyle ve geçirdiği estetik operasyonlarla çok konuşuluyor. Sık sık imaj değiştirmesiyle gündeme gelen şarkıcı Ceylan, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir magazin programında estetikleriyle ilgili konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Yüzümü o kadar değiştirdim ki telefonum dahi tanımıyor. 40 senedir bu sektördeyim. Ben şarkı çıkardığımda haber olmuyorum ama imaj değiştirdiğimde haber oluyorum. Takdir edilmeyi beklemiyorum zaten.

“MEZARIMIN BAŞINDA ÇALIN”

Ünlü isim, önceki haftalarda ise canlı yayında sunucu Alişan’ın “Hayatının şarkısı hangisi?” sorusuna, “Benim Hayatım” cevabını vererek stüdyoda kısa süre duygusal anlar yaşamıştı.

Vasiyetini açıklayan Ceylan, “Benim vasiyetim var bu şarkıyla ilgili. Ben ölürsem mezarımın başına gelip bu şarkıyı çalın. Bu şarkının bende yeri çok başka. Çünkü benim hayatımı anlatıyor. Bu şarkı benim hayatım” demişti.

TEKNE KARARI!

49 yaşındaki Ceylan, son olarak 523 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

Bir fuar gezen şarkıcı, milyonluk bir teknenin içinde poz vererek; “Bu küçük minnoşu yaza Bodrum’a götürüyorum” diye yazdı. Paylaşımına ‘Minnoş’ şarkısını da ekleyen Ceylan’ın tekne alma kararı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx