Son dakika: MasterChef bu akşam kim elendi, kim gitti? 5 Eylül 2021 MasterChef veda eden isim kim?

MasterChef Türkiye’de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. 6 yarışmacı arasında gerçekleşen eleme gecesinde yarışmacılar Aksaray’ın ünlü cevizi ile yaratıcılıklarını konuşturacak yemekleri hazırladı. Bu akşam MasterChef’e bir yarışmacı veda etti. Peki ama MasterChef’te 5 Eylül 2021 Pazar akşamı kim elendi? 

MasterChef’te bu akşam kim elendi?

MasterChef’te Hamza, Hasan, Dilara, Safanur, Emre ve Fatma arasında eleme heyecanı yaşandı. MasterChef eleme gecesinde Aksaray’ın meşhur cevizi ile yemekler yapılması istendi. MasterChef’te yarışmacılar ceviz ile yaptıkları yemekleri tamamladıktan sonra jürinin karşısına çıktı.

Eleme potasından birincilikle ayrılan isim Emre olurken eleme potasından kurtulan bir diğer isim Safanur oldu. Dilara yarışmada üçüncü olarak eleme potasından kurtuldu. Hasan, Fatma ve Hamza arasında yaşanan üçlü eleme potasından ilk kurtulan isim Hasan oldu. 

6135352879da3e11a047a9dd
Fatma ve Hamza arasında yaşanan eleme heyecanında yarışmaya veda eden isim belli oldu. MasterChef Türkiye yarışmasına veda eden isim Fatma oldu. 

MasterChef Fatma yarışmaya veda ederken ”Çok güzel bir yolda yürüdüm. Kısa sürdü ama mutlu oldum. Burada olduğum için çok mutluyum. Şef arkadaşlarımla tanıştığım için, şeflerle tanıştığım için çok mutluyum. Elenmiş olmaktan memnun değilim ama bazen olmaz. Sizde olanın tadını çıkarırsınız. Keşke pişmanlıktır burada hiç keşke demedim.” cümlelerini kullandı.

MASTERCHEF FATMA KİMDİR?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir