Son dakika: Kanunsuz Topraklar bu akşam var mı, hangi gün? 29 Eylül 2021 Kanunsuz Topraklar bugün saat kaçta, hangi kanalda?

Her çarşamba FOX’ta yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölüm tarihi merak ediliyor. Peki ama Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam var mı? İşte FOX yayın akışı…

Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam var mı?

Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam 20:00’de FOX ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk bölüm özeti şu şekildedir: 

1939 senesi, Zonguldak. Şehrin kömür madenlerinden birinde babası ve kardeşleriyle maden işçiliği yapan Davut, anası ve 6 yaşındaki küçük kardeşiyle mütevazı bir hayat sürmektedir. Gündüz vardiyasını devraldıkları bir sabah çalıştıkları madende meydana gelen bir göçükle birlikte 9 kişi hayatını kaybeder. Aralarında Davut’un babası da vardır. Giden canların sorumlusu madenin sahibi olan Malik Bey’dir. Çünkü Davut’un bütün uyarılarına rağmen önlem almamıştır. Kızları Gülfem, Behice ve Fikriye’yle zengin bir hayat yaşayan Malik Bey suçlamalardan kolaylıkla sıyrılınca Davut adaleti kendi sağlamaya karar vererek harekete geçer.

 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir