Mina Ceran kimdir, kaç yaşında? Mina Ceran’ın hayatıyla ilgili bilgiler..

Mina Ceran kimdir, kaç yaşında? Mina Ceran'ın hayatıyla ilgili bilgiler..
Mina Ceran kimdir, kaç yaşında? Mina Ceran'ın hayatıyla ilgili bilgiler..

Boşanıyorlar mı? dedikoduları sonrasında Bensu Soral ile Hakan Baş’ın ‘ortak’ açıklamasında dikkat çeken sözler gündemde. 2018 yılında Bensu Soral ile nikah masasına oturan Hakan Baş’ın dün akşam bir mekanda Mina Ceran ile samimi bir şekilde eğlendiği iddia edildi. Bensu Soral ile Hakan Baş’tan konuyla ilgili açıklama gecikmedi.

BENSU SORAL İLE HAKAN BAŞ BOŞANIYOR MU?

Çift sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımda “Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz, birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.” ifadelerine yer verdi.

613b467ec8c3731f285ca85e

613b45ebc8c3731f285ca856MİNA CERAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Mina Ceran 1 Ocak 1996 senesinde Antalya’da dünyaya geldi.. Eğitim hayatına Antalya’da başlayan Ceran, liseyi tamamladıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nü kazandı ve bu bölümden mezun oldu. Ceran, mezuniyetin ardından daha sonra eğitimine Antalya Bilim Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde devam etti. 2013 yılında Face of Antalya” adlı güzellik yarışmasında birinci seçildi. ‘Market güzeli’ lakabını aldı. Mahmut Kırmızıgül ile olan birlikteliğ ile uzun süre magazin dünyasında yerini aldı.

613b460bc8c3731f285ca858

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*