Merak uyandırdı: MasterChef kim elendi? 26 Eylül 2021 dün akşam elenen kim oldu? MasterChef Hamza elendi mi?

MasterChef Türkiye’de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. 6 yarışmacı arasında gerçekleşen eleme gecesinde yarışmacılar Risotto yapılması istendi. Dün akşam MasterChef’e bir yarışmacı veda etti. Peki ama MasterChef’te 26 Eylül 2021 Pazar akşamı kim elendi? 

MasterChef’te bu akşam kim elendi?

MasterChef’te Mustafa, Sergen, Emre, Hamza, Hasan, Burcu eleme heyecanı yaşandı. MasterChef eleme gecesinde Risotto ve iki sos yapılması istendi. MasterChef’te yarışmacılardan üç tanesi eleme potasından kurtuldu. Sergen, Hasan ve Burcu eleme potasından kurtulan isimler oldu.

Eleme potasından kurtulan bir diğer isim Mustafa oldu. Mustafa, ”Eleme potasına alışmadan sıyrılmam lazım. Diğer arkadaşların yolu açık olsun. dedi. Birinci olabileceğini gördüğüm insanlar bile potadaydı. Oraya alışmaktan çok korkuyorum. Oraya düşmem de Şef tabağı oyununa kalmam.” dedi. 

MasterChef Türkiye’ye bu akşam veda eden isim Hamza oldu. Danilo Şef, ”Durmadan buradasın, sen bunu yaşadın. Ağır bir şey. Motivasyonunu yüksek tuttun. Takımı birleştirmeye çalıştın. Çok özelsin, teşekkür ederim.” dedi. Mehmet Şef ise ”Seni duruşunla hatırlayacağız.” cümlelerini belirtti. 

”Benim için MasterChef bu akşam sona erdi”

MasterChef Hamza yarışmaya veda ederken, ”Benim için MasterChef bu akşam sona erdi. Bu yeteneksiz biriyiz demek olmuyor. Herkes çok yetenekli. Bugün her şey sondu. ” ifadelerini kullandı. 

6150e3cdd265a21940f1b643

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.