Merak uyandırdı: Bir Zamanlar Çukurova SON bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm full izle tek parça!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 103. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Züleyha, Demir’i teşhis etti. Peki ama Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölüm izle bilgileri neler? İşte Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm, son bölüm full izle bilgileri…

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm özeti şu şekildedir: 

Yamanlar Konağı’nı saran alevlerin arasında başta Züleyha ve Fikret olmak üzere tüm Çukurova halkı Demir’i aramaya başlar.

Fikret, yaralıların hastaneye yetişmesi için canla başla çabalarken Züleyha, bu hain saldırının bir düşman tarafından yapıldığını düşünüp savcıyla görüşmek ister.

Ancak Ümit, yaşanan onca acıdan sonra da rahat durmaz. Savcıya yaptığı şoke edici açıklamalarla Züleyha ve Fikret’i oldukça zor bir duruma sokar.

613a73f2214ed80a984171cc

Fikret, başta kararsız kalsa da sonunda Züleyha’ya Hakan’ın adını verir ve saldırıyı onun gerçekleştirmiş olabileceğini söyler.

Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan’ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Demir’le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova’da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir.

Hakan, Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış davası olan Abdülkadir ile birlikte adım adım intikamını planlar ve Yamanlar Konağı’nı gözlemeye başlar.

Ancak Hakan ve Abdülkadir’in hedefinde hiç beklenmedik bir isim daha vardır.

Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha’ya bir darbe de Ümit’ten gelir.

Ümit, Züleyha’dan Demir’in yerini öğreneceğini düşünüp Adnan’ı kaçırır.

Ümit’in yaptıkları artık canına tak eden Züleyha, silahını alıp Ümit’in karşısına çıkar.

Aralarında yaşanan boğuşma esnasında Ümit vurulur. Züleyha dehşet içindedir. Üstelik onları uzaktan izleyen kişiden de habersizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir