Kayınvalidesi Kıymet Koç’tan Demet Özdemir’e: Ailemize hoş geldin

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, 28 Ağustos Pazar akşamı Sarıyer’de bir otelde gerçekleşen tören ile dünyaevine girdi. Nikahta Özdemir’in nikah şahidi sahibi Faruk Turgut olurken, Koç’un şahidi ise Acun Ilıcalı oldu. Ünlü oyuncunun kayınvalidesi Kıymet Koç, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gelinine “Ailemize hoş geldin” dedi.

“RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜN”

28.08.2022 Demetcim ailemize hoş geldin. Güzel bir gün, rüya gibi düğün. Her şey en ince detayına kadar düşünülmüş. Hassasiyet, incelik, zerafet… Bence, bizce çok güzel bir düğündü. Cemiyetimize, hepimize hayırlı uğurlu, bereketli, sağlıklı olsun.

“BİRBİRİNİZE BAKIŞINIZ HER ŞEYİ ANLATIYOR”

Düğüne katılan misafrlere teşekkür eden Kıymet Koç, “Gözleriniz, birbirinize bakışınız her şeyi anlatıyor. Evlatlarım yuvanız şen , bereketi olsun. Güzel günleriniz evlat sevgisiyle taçlansın. Allah iyilerle karşılaştırsın. Kem gözlerden, art niyetli insanlardan, suizanda bulunanlardan muhafaza eylesin. Güzel günümüze renk katan değerli misafirlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

“MAŞALLAH”

Oğuzhan Koç’un annesi, düğünde oğlu ve geliniyle çekilen bir fotoğrafını da Instagram hesabından yayınladı ve “Sağlık, huzur, mutluluk dileklerim evlatlarıma. Maşallah” mesajını yazdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*