Kardeşlerim Harika kimdir? Kardeşlerim Harika kaç yaşında? Gözde Türküer nereli, instagram adresi ne?

Kardeşlerim dizisinin oyuncularına dahil olan Gözde Türküer’in yaşamı merak ediliyor. Gözde Türküer, Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veriyor. Peki ama Kardeşlerim Harika kimdir?

Kardeşlerim Harika kimdir? 

Kardeşlerim dizisinde Tolga karakteri ile gündem olan Harika karakteri merak uyandırdı. Kardeşlerim dizisinde Harika’ya hayat veren Gözde Türküer 26 yaşındadır. 17 Eylül 1995 senesinde İstanbul da dünyaya gelen Gözde Türker, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü tamamladı. 9 yaşında iken Bursa da tiyatro eğitimi almaya başladı ve tiyatro alanında bazı projelere katıldı. “Hastalık Hastası” isimli tiyatroda Beline karakterine, “Antigone” isimli tiyatroda İsmene karakterine, “Cesaret Ana ve Çocukları” isimli tiyatroda Cesaret Ana karakterine, “Bizden Değilsin” isimli tiyatroda Çocuk karakterine hayat verdi.

Kariyer hayatına 2011 senesinde Star TV de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Safiye Sultan rolü ile başladı. Sonrasında 2016 senesinde Kanal d de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Melis Sayguner karakterini canlandırdı. 2018 senesinde Star TV de yayınlanan Ülfet karakterine hayat verdi. 2021 senesinde ATV de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika karakterini canlandırdı.

Gözde Türküer Temmuz ayında nişanlısı Anıl Güler ile evlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir