Kalp Yarası 10. bölüm izle tek parça! Kalp Yarası son bölüm full izle!

ATV’de yayınlanan Kalp Yarası dizisinin 10. bölümü izleyiciyle buluştu. Kalp Yarası dizisinin son bölümünde Ferit tüm gerçekleri öğrendi ve Ayşe çılgına döndü. Peki ama Kalp Yarası 10. bölüm nasıl izlenir? İşte Kalp Yarası dizisinin son bölümünde yaşananlar ve full izle bilgileri…

Kalp Yarası 10. bölüm izle

Kalp Yarası’nın 10. bölüm özeti şu şekildedir: Ferit ve Ayşe’nin oyunla başlayan evliliği adım adım gerçeğe dönmeye başlamışken, onları öpüşürken görüp deliye dönen Hande’nin durmaya hiç niyeti yoktur. Ferit’in aklını karıştırmayı başaran Hande, her şeyi göze alarak bu büyük aşkı bitirmek için harekete geçer. Hande’nin bu tavrı Ayşe ve Ferit’in ilişkisine bambaşka bir boyut kazandırır.

Öte yandan Adnan, Ferit’in hayatına kast edildiğinin farkındadır ve bu işin arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Adnan ve Bahtiyar’ın araştırmaları onları hiç beklemedikleri bir kişiye götürür.

Yaman, Hande’ye engel olabilmek için Betül’le evliliğini tehlikeye atarken, Ferit ve Ayşe, kendilerini Hande’nin hain planının tam ortasında bulurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir