İzdivaç programlarının aranan gelini Hanife Gürdal hıçkıra hıçkıra ağladı! Gelin Meskeni programında duygusal anlar, birinci sefer…

Geçtiğimiz yıl Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programına katılan ve hiçbir damat adayını kabul etmeyen Hanife Gürdal, gündemden düşmek bilmiyor. Kısa mühlet içerisinde verdiği kilolarla ağızları açık bırakan Hanife Gürdal bu sefer Gelin Meskeni programına katıldı. Müsabakadaki kelamlarıyla isminden sık sık bahsettiren Hanife Gürdal, sorulan soru karşısında hıçkıra hıçkıra ağladı. Gözyaşları sel oldu.

EKRANLARA GERİ DÖNDÜ

Evlilik programlarının aranan gelin adayı Hanife Gürdal, hem hareketleriyle hem tutumlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Uzun müddettir ekranlardan uzak duran ve toplumsal medyaya ağırlaşan tanınan gelin adayı, Gelin Meskeni programına katıldı.

SORULAN SORU KARŞISINDA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI!

Show TV ekranlarında yayınlanan ve Aslı Hünel’in sunduğu Gelin Konutu programına katılan Hanife Gürdal, açıklamalarıyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor. Sunucu Aslı Hunel’in ”Hanife sen bebek düşünüyor musun?” sorusu karşısında şok olan gelin adayı, gözyaşlarını tutamadı. Hıçkıra hıçkıra ağladı.

GELİN KONUTU HANİFE GEBE Mİ?

Gelin Konutu yarışına katılan Hanife izleyicilerin merak konusu oldu. “Hanife Gürdal gebe mi?” sorusu araştırılmaya başlandı. Gelin Konutu yarışmacısı Hanife Gürdal gebe olduğu tarafında şimdi bir açıklama yapmadı.

HANİFE GÜRDAL KİMDİR?

Hanife Gürdal, 1995 yılında İzmir’de Torbalı ilçesinde dünyaya geldi. 3 kardeşi olan Gürdal’ın tam ismi Hanife Ömrüm Gürdal. Hanife Gürdal, lise mezunudur. 164 cm uzunluğunda ve 59 kg. yükünde olan Hanife Gürdal, 2015 yılının Şubat ayında ATV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlendirme programına gelin adayı olarak katıldı. Birinci programında Umut isimli bir gence talip olan Gürdal, Umut tarafından reddedildikten sonra 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddederek tüm dikkatleri üzerine çekti.

10 aydan daha fazla Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, sonrasında 2015 yılının Kasım ayından itibaren FOX TV’de yayınlanan Zuhal Topal’ın evlendirme programına katılarak taliplerini aramayı sürdürdü. Şu ana kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise bugüne kadar daima olumsuz karşılık verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına damat adayı olarak katıldı. Meşhur ‘Öyle meczup üzere esme başım dönüyor’ müziğini söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, gelin adayı Hanife Gürdal’a talip oldu. Hanife, Bayhan’la yakından görüşmeyi kabul ederek herkesi şaşırttı.

BAŞINI AÇTI!

2017 yılında Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8’de başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğu rolüne soyunan Hanife Gürdal, 2018 yılında bir akaryakıt istasyonunda pompa vazifelisi olarak çalışmaya başladı. Başörtülü olan Gürdal, sonrasında başını açarak birçok kişinin reaksiyonunu çekti. Hanife Gürdal, 2019 yılında fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile hayatlarını birleştirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*