İçimizden Biri dizisi 2. bölüm izle! İçimizden Biri 2. bölüm izle tek parça! İçimizden Biri son bölüm full izle!

Yeni sezona merhaba diyen İçimizden Biri dizisinin 2. bölümü izleyiciyle buluştu. İçimizden Biri dizisinin son bölümünde ”Adam Havva’yı ikna edebildi mi?” sorusu yanıt aradı. İşte İçimizden Biri 2. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

İçimizden Biri 2. bölüm izle

Havva’nın pimini çekip iki ailenin tam ortasına bıraktığı bomba haber, başta Adam olmak üzere herkeste şok etkisi yaratmıştır. Hünkar’ın Adam’ı damat olarak kabul etmekten başka şansı yoktur. Yani Havva ve Adam öyle zannetmektedir.
Halbuki Hünkar’ın bu evliliğe onay vermeye asla niyeti yoktur. Adam’a yaptıklarının bedelini bir bir ödetecektir. Havva için önce dininden vazgeçen Adam’ın vazgeçecekler listesi oldukça kabarıktır. Ama onun için bunların hiçbirinin önemi yoktur, tek istediği Havvayla evlenmektir. Bunun için her türlü eziyete razıdır.

Havvayla Adam, yalnızca tek bir düşmanla, tek bir cepheyle savaştıklarnı zannederken gizli açılmış cephelerden bihaberlerdir. Çünkü genç aşıklara karşı açılan savaşta Eva da güçlü bir taraf haline gelmiştir. Aşıklarımızın işi, öncekinden çok daha zordur. Birbirlerine olan aşklarından aldıkları güçle her cephede savaşacağına inanan Havva ile Adam; her türlü hamleye hazırdırlar. Dış güçlere karşı kenetlenen genç aşıklar, hiç ummadıkları bir yerden, içerden gelen bir darbeye karşı da hazırlıklı olabilecekler midir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir