Gönül Dağı Cemile ölecek mi? Cemilenin bebeğine ne olacak, kurtulacak mı? Gönül Dağı’ndan başları karıştıran fragman

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Gönül Dağı dizisinde her kısım olaylar yaşanmaya devam ediyor. Pekala 68. kısmı yayınlanacak olan Gönül Dağı dizisinde Cemile’nin bebeğine ne olacak? Gönül Dağı dizisindeki gelişmelerin tüm ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Gönül Dağı dizisi Cemile

Gönül Dağı dizisinin 68. kısmı 17 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak. Dizinin yeni kısmında yeni gebe olduğunu öğrenen Cemile’nin bebeğinin düşeceği öğrenildi. Cemile’nin bebeği düştükten sonra yaşanacak olaylar ise merakla bekleniyor.

Gönül Dağı dizisi

Gönül Dağı dizisi geçtiğimiz dönem hayli duygusal olaylarla sevenlerini üzmüştü. Dizinin dönem finalinde sevilen karakterlerden Dilek kayalıklardan düşmüş ve bebeğini kurtarmışlar fakat Dilek hayatını kaybetmişti. Dilek hayatını kaybettikten sonra yaşanan duygusal anlar ise izleyenlerin içine işlemişti. Dizide işlenen duygusal olayların yanında hayatın içinden gözler önüne serilen olaylar da insanların diziyi severek takip etmesine neden oluyor. Gönül Dağı dizisinin senaryosunu Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikayelerini mevzu ettiği hikayelerinden uyarlanarak hazırlanmıştır. Gedelli kasabasında yaşayan üç kuzen olan Taner, Ramazan ve Veysel’in başına gelen olaylar anlatılmaktadır. Dizinin çekimleri Eskişehir Sivrihisar’da gerçekleştiriliyor. Gedelli Köyü’nün ise gerçek hayatta Niğde’ye bağlı Ulukışla ilçesinde bir köy olduğu biliniyor.

Gönül Dağı dizisi oyuncuları

Gönül Dağı dizisinde başrolleri Berk Atan ve Gülsim Ali paylaşıyordu. Berk Atan Taner rolünü, Gülsim Ali ise Dilek rolünü canlandırıyordu. Geçtiğimiz dönem Dilek karakteri sevenlerine veda etti. Hazal Çağlar ise Asuman karakterini, Cihat Süvarioğlu Ramazan karakterini, Nazlı Pınar Kaya Cemile karakterini, Semih Ertürk Veysel Kaya karakterini, Ecem Özkaya Zahide karakterini, Eser Eyüboğlu Selami Ferses karakterini, Ferdi Sancar Sefer karakterini, Hüseyin Sempatik Rıfat karakterini, Feyza Işık Döndü karakterini, Utku Ateş Serdar karakterini, Cemre Melis Çınar Fadime karakterini, Gülhan Tekin Günşıl karakterini, Erdal Cindoruk Hüseyin Kaya karakterini, Ulviye Karaca Gülsüm Öğretmen karakterini, Ali Düşenkalkar Muammer karakterini, Çiğdem Aygün Keriman karakterini, Şebnem Dilligil Halime karakterini, Ege Aydan Münir karakterini ve Ruhi Sarı Fikret karakterini canlandırıyor. Son fragmanda yayınlanan Cemile’nin bebeğini düşürmesi olayından sonra ise Cemile’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı merakla bekleniyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*