Gelinim Mutfakta Hazal neden ayrıldı, neden yok? Hazal Delibaş’ın yarışmadan ayrılma nedeni..

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Gelinim Mutfakta yarışmacılarıyla ilgili detaylar takipçilerinin gündeminde. Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Hazal’ın bugün programda olmaması merak konusu oldu. İzleyiciler, Gelinim Mutfakta Hazal neden yok, elendi mi ayrıldı mı sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı. Hazal ise yarışmadan ayrılma nedenini video göndererek açıkladı.

GELİNİM MUTFAKTA HAZAL NEDEN YOKTU?

Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Gelinim Mutfakta Hazal, geçtiğimiz hafta 5 altının sahibi olarak favori adaylardan biri olmuştu. Ancak başına gelen bir talihsizlik nedeniyle yarışmadan ayrılmak durumunda kaldı. Hazal Delibaş, yolladığı video ile ayrılma nedenini açıkladı. Hazal, oğlunun düşüp bacağını kırdığını bu nedenle Adıyaman’a dönmek durumunda kaldığını açıklayarak, en kısa zamanda yarışmaya tekrar dönmek istediğini belirtti.

GELİNİM MUTFAKTA HAZAL KİMDİR?

Gelinim Mutfakta’nın yeni yarışmacısı Hazal evli ve 2 çocuk sahibi. 1 kız ve 1 erkek çocuğu olan genç yarışmacı Kayınvalidesi Bedriye Hanım ile programa Adıyaman’dan dahil olmuştu. Bedriye Hanım programın ilk gününde ”Gelini aldım, altınları almaya geldim” diyerek iddialı olduğunu ifade etti. Özellikle gelin yarışmacılardan güçlü bir rakip olarak görülen Yağnur’u eleyeceğini söyleyerek dikkatleri üzerine çekti. Ancak yaşanan talihsiz kazadan sonra yarışmadan beklenmedik bir şekilde ayrılmak durumunda kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir