Ece Seçkin boyuyla dalga geçen öğretmene ağzının payını verdi!


Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, önceki gün sosyal medya üzerinden boyuyla dalga geçen bir öğretmeninin paylaşımına verdiği yanıtla gündem oldu. “Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen” cümleleri karşısında çılgına dönen ünlü şarkıcı öğretmen olan sosyal medya kullanıcısını yerden yere vurdu.

Öğretmen olduğunu belirten Şenol Durmaz adlı bir Twitter kullanıcısı önceki gün “Bugün, okulumuzun çok değerli öğrencilerinden Rojin: ‘Ooo hocam saçlarınız çıkmış diyor.’ Sabah pansiyondan çıkarken boy aynası yerine el aynasına bakan, Ece Seçkin kadar boyu olana bak sen. Sen o boyla benim kafamı nasıl gördün?” şeklinde esprili bir paylaşımda bulundu. Öğrencisinin boyuyla alay eden öğretmenin paylaşımı sosyal medyada tepki toplarken söz konusu paylaşımda adı geçen Ece Seçkin de konuya dahil oldu. 

Tweeti alıntılayarak yanıt veren ünlü şarkıcı “Hocam. Okulunuzun öğrencilerinden Rojin’in boyu hızla uzayacaktır. Ama sizin bir öğretmen olarak değerli öğrencinizi kendisinin yaşının yetmediği bu platformda bu alaycı sözlerle aşağıladığınız tweet daima kalacaktır. Bu arada saçlarınızın çıkmasına sevindim” ifadelerini kullandı. Ece Seçkin’in kendisine yanıt vermesini beklemeyen öğretmen ise gelen tepkilerin ardından apar topar hesabını kapattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, New York sokaklarında!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*