Dün akşam MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te eleme adayı kim oldu? 9 Eylül 2021 MasterChef’te yaşananlar!

Dün akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef'te eleme adayı kim oldu? 9 Eylül 2021 MasterChef'te yaşananlar!
Dün akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef'te eleme adayı kim oldu? 9 Eylül 2021 MasterChef'te yaşananlar!

MasterChef’te bu akşam oynanan takım oyunu sonrası haftanın ikinci dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Takım oyununu mavi takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve eleme adayı olacak isim belli oldu. Peki ama MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim ve elenen isim kim oldu?

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 

MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Hamza kazanmıştı. Bu akşam ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dün akşam dokunulmazlığı Hamza kazanmıştı. Bu akşam dokunulmazlığı alan isim belli oldu. MasterChef Türkiye’de 9 Eylül 2021 akşamı dokunulmazlığı alan isim Emre oldu. 

MasterChef’te eleme adayı kim oldu?

İlk eleme adayları Azize ve Safanur olmuştu. Dokunulmazlığı kazanan Emre dün akşam eleme adayı olarak Mert’in ismini söyledi. Mert haftanın 3. eleme adayı oldu. 4. eleme adayı yine kaptanın oylarıyla belirlendi. Hamza ve İbrahim 7 arkadaşının oyunu alarak eleme adayı için öne çıkan isimler oldu. Kaptan Safanur ise Hamza’nın adını söyleyerek 4. eleme adayını belirledi. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*