Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm full izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle!

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 104. bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde yaşananlar araştırılıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

Bir Zamanlar Çukurova 104. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölüm özeti şu şekildedir: Ümit’e doğrulttuğu silah ateş alınca dehşet içinde kalan Züleyha, konağa dönüp Fikret ve Fekeli’ye Ümit’i öldürdüğünü söyler. Artık Ümit’in hamile olmadığını da öğrenmiştir. Üçü beraber Ümit’i aramaya koyulurken olanı biteni uzaktan izleyen Hakan ise planını çoktan yapmıştır. Züleyha’nın Ümit’i vurduğu silahı koz olarak elinde tutmaya karar verir.
 Züleyha, Ümit’in Adnan’ı kaçırmasına içeriden birinin yardım ettiğini düşünür ve işbirlikçiyi aramaya başlar. Fekeli perişan haldeki Züleyha’ya bir hanımağa olduğunu hatırlatır. Fekeli’nin desteğiyle kendine gelen Züleyha, konak halkını etrafında toplayarak Yamanların gücünü bir kez daha gösterir. Şermin ve Betül, Züleyha’nın kolay kolay pes etmeyeceğini anlayıp ona karşı iyice bilenir. Züleyha ve Hakan ilk kez karşı karşıya gelir. Üstelik bu karşılaşma büyük bir olaya gebedir. Züleyha bu gizemli yabancının kim olduğunu merak ederken, Abdülkadir, Hakan’ın Züleyha’dan etkilendiğini fark eder. Bu sırada Züleyha’dan da vekalet alan Betül, Yaman Holding’de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadır. Zaferine ulaştığını düşünen Betül’ün karşısına Hakan, Mert Kara adıyla dikilir ve yönetim kurulu toplantısında kendini şirketin hissedarı olarak tanıtır.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir