Ahmet Kural ile Çağla Gizem Çelik’in 4 yıllık aşkı bitti!

Uzun süredir aşk yaşayan Avukat Çağla Gizem Çelik ile oyuncu Ahmet Kural’dan üzücü haber geldi. Ünlü çift, ilişkilerini noktalama kararı aldıklarını açıkladı.

“İLİŞKİMİZİ DOSTÇA VE SAYGIYLA BİTİRDİK”

‘Çalgı Çengi’, ‘İşler Güçler’, ‘Kardeş Payı’ gibi yapımlarda rol alan Ahmet Kural, ayrılık kararıyla ilgili şu paylaşımı yaptı:

Herkese merhaba. Ülkece zor günlerden geçiyoruz. Büyük bir felaket sonrasında ana gündemimiz yaralarımızı birlikte sarmak olmalı. Bundan daha önemli bir gündemimiz olamaz. Ülkemizin bu yoğun ve hassas gündemini gereksiz yere meşgul etmemek adına ortak bir açıklama yapma kararı verdik. Dört yıldır sevgi ile süren ilişkimizi, dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Ortak aldığımız bu karara ve sonrasındaki sürece herkesin saygıyla, hassasiyetle yaklaşacağına ve anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.

Çağla Gizem Çelik ise Ahmet Kural ile el ele fotoğrafını, “Her şey gönlünce olsun” mesajı ile paylaştı.

‘EVLİLİK’ CEVABI

Ecem Erkek ile rol aldığı ‘Müjdemi İsterim’ filminin geçtiğimiz kasım ayında gerçekleşen basın toplantısında özel hayatıyla ilgili soruyu yanıtlayan Ahmet Kural, “İnşallah en kısa zamanda evlilik tarihini duyacaksınız. Uğuru kaçmasın diye söylemek istemiyorum. Yakında müjdemi vereceğim” şeklinde konuşmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*